LIFESTYLE

Co nam przyniesie Rok Świni?

14 lutego 2019

Według kalendarza księżycowego nowy rok zaczął się 5 lutego 2019, a skończy się 24 stycznia 2020. Jeśli nie masz zaufania do chińskich znaków, to unikanie kilku rzeczy opisanych poniżej w niczym nie zaszkodzi.

Świnia to ostatni ze znaków, pomoże nam zakończyć przeciągane sprawy i rozwiązać dłużące się problemy. Nie jest to dobry rok na nowe przedsięwzięcia, skończmy to, co zaczęte, uporządkujmy to, co już mamy = idealny czas na zapoznanie się m.in. z książkami Marie Kondo lub jej serialem na Netflixie 😉

W tym roku najbardziej płodne dla rozwoju godziny, to czas między 21:00 a 23:00, u mnie raczej będą płodzić sen, ale zobaczymy…

Żywiołem jest Ziemia, zapewni nam stabilność, ale zmusi do konfrontacji.

Kolorem – brązowy, a jak wiemy, dziewczyny lubią brąz (lol)

Świnia jest symbolem bogactwa (powierzamy jej oszczędności – skarbonka), kocha życie, rozrywkę, miłość, a tego zdecydowanie możemy się od niej nauczyć, albo od Elsy z Krainy Lodu: Let it go, let it go, turn away and slam the door.

Zmusi nas też do spontanicznego, szczerego działania. To zdecydowanie pomyślny rok dla organizacji typu #MeToo. Odwaga będzie nagrodzona, a energia obudzi wielu do zabrania głosu w kwestiach zamiecionych pod dywan. Świadome społeczeństwa dążą do równości, sprawiedliwości i konfrontacji.

Czy to się sprawdzi? Nie wiem, ale przyciągamy to, w co wierzymy.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply